Pásik LED COB LCOB 8W/M 12 IP00-NW 33366
Kód: KANLUX-33366
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Podrobný popis
LED pásik Kanlux LCOB 8W je unikátne osvetlenie, ktoré má vysokú svetelnou účinnosť a záruku 3 roky. Jeho jedinečnou vlastnosťou je rovnomerné svietenie po celej dĺžke pásika – nie sú na ňom svetlejšie ani tmavšie miesta, nie sú vidieť žiadne svetelné body. Pásik Kanlux LCOB vyžaruje rovnomerné svetlo bez ohľadu na hĺbku profilu a priehľadnosť difúzora. Pre najlepší efekt odporúčame používať 12V pásiky v úsekoch dlhých do 2 metrov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Eshop |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Napätie: | 12V DC |
| Stupeň krytia IP: | IP00 |
| Teplota chromatickosti: | biela, 4000K |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=30000 |
| Obsah ortuti v lampe [mg]: | 0 |
| Minimálna vzdialenosť od osvetľovaného objektu: | 0,1m |
| Hmotnosť: | 0.062 |
| Spotreba (W): | 1m = 8 |
| Hĺbka [mm]: | 2 |
| Možnosť rezania LED pásikov na segmenty [cm]: | 2,5 |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 30000 |
| Rozpätie teploty prostredia, na ktorú môže byť výrobok vystavený [°C]: | 5÷25 |
| Výška [mm]: | 5000 |
| Dĺžka [mm]: | 5000 |
| Šírka [mm]: | 8 |
| Index CRI: | 90 |
| Typ diódy: | LED COB |
| Obsah ortuti: | nie |
| Miesto používania: | vo vnútri |
| Typ pripojenia: | voľné konce káblov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
